Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo pro štěňata

Značka
Životní fáze
Velikost psa
Příchuť
Druh krmiva
Speciální krmiva
Cena
-

Příchod malého štěněte do domu je pro jeho majitele velkou výzvou. Největší pochybnosti vyvolává otázka: čím krmit nového čtyřnohého člena rodiny? Max si je dobře vědom toho, že kompletní a vyvážená strava v prvních měsících života je klíčem ke zdraví a kondici v dospělosti. Koneckonců Max je toho živým příkladem: vyrostl z něj živý, společenský a vyrovnaný společník. Nyní se chce o své znalosti o výživě podělit s majiteli svých psích přátel. Když si vzpomněl na své štěněcí období, vybavily se mu ty nejlahodnější chutě. Poté pečlivě prostudoval složení všech výrobků a vybral krmivo pro štěňata, které pochází pouze od renomovaných výrobců a má pozitivní vliv na růst a vývoj psů.

Krmivo pro štěňata malých a velkých plemen

Majitelé čerstvě narozených zvířat by si měli uvědomit, že strava jejich mazlíčka závisí na velikosti plemene. Aby jim v tom Max pomohl, vybral nejzdravější krmiva pro štěňata jak pro malá, tak pro velká plemena. Jeho krmiva pro štěňata jsou obohacena o přiměřeně vysoký obsah bílkovin a všech potřebných vitamínů a minerálů, díky nimž se štěně psa bude vyvíjet správným tempem. Jejich složení je navíc založeno na kvalitních lehce stravitelných složkách, což zabraňuje vzniku problémů s trávicím systémem. Vhodně zvolené krmivo pro štěňata má vliv na harmonický vývoj kostry, budování svalové tkáně a správné přibývání na váze. Max nezapomněl ani na otázku chuti, která hraje u jednotlivých domácích mazlíčků zásadní roli. Křehké krůtí nebo jehněčí maso, lahodné hovězí nebo zvěřina, lehký losos nebo králičí játra? Tyto a mnohé další Maxovy chutné nabídky čekají na své milovníky v této kategorii.

Krmivo pro štěňata - granule nebo kapsičky a konzervy?

Výživové potřeby štěněte jsou v prvních měsících jeho života velmi vysoké. V tomto období se vyvíjejí všechny systémy, včetně trávicího a imunitního, a dochází k výměně zubů. Pokud jde o základní výživu domácích mazlíčků, dělí se majitelé na ty, kteří sáhnou po krmivu pro štěňata v suché formě, ve vlhké formě nebo po kombinaci obou forem. Max si je dobře vědom rozdílných výhod obou typů, a proto se rozhodl zařadit do nabídky rozsáhlý výběr obou typů.

Ačkoli se suché krmivo pro štěňata může zdát příliš tvrdé, výrobci vytvořili velikost kroket, které by neměly být obtížné k jídlu. Kromě toho má suché krmivo pozitivní vliv na zuby vašeho domácího mazlíčka a je mnohem kaloričtější, takže uspokojí jeho vysoké energetické nároky. Podle Maxe je mokré krmivo pro štěňata velmi aromatickým roztokem, jehož chuť nepohrdne ani ten největší žrout. Kromě toho je jeho struktura velmi měkká, a proto se snadno konzumuje i těm nejmenším domácím mazlíčkům.

pixel