Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Klec pro myši

Je známo, že klec je pro hlodavce domovem, útočištěm a nejdůležitějším místem v jeho životě. Max a Mrau to vědí také, protože rádi sedí ve svých postelích. Dobře vybavená bouda nebo pohodlný košík jsou k nezaplacení. Proto naši čtyřnozí pomocníci vybrali ty nejlepší klece pro myši a potkany, které mají správnou velikost a spoustu zařízení pro hraní a další zábavu. Jak říká Max - i myš je přece člověk! Dobře, možná trochu přehání, ale je pravda, že ve správně zařízeném obytném prostoru může být hlodavec šťastný a nemusí mu chybět nadšení ani energie pro každodenní hru a celkovou aktivitu.

Jak by měla vypadat dobře zvolená klec pro myši a potkany?

Aby klec dobře plnila svou funkci, je nejdůležitější, aby její rozměry odpovídaly velikosti vašeho zvířete. Koneckonců si nedokážeme představit, že by se německý ovčák snažil vměstnat do postele jezevčíka (Max je úžasným zdrojem okamžitých příkladů). Proto potkani, kteří jsou většími zvířaty, potřebují prostornější klece s dostatkem průchodů, zatímco myším stačí menší výběhy. V této sekci naleznete různé typy klec pro myši a potkany. Velmi důležité je také zohlednit kvalitu použitých materiálů a vzhled klece. Nejlepší klece jsou ty, které umožňují volný prostor a čerstvý vzduch. Nedoporučujeme používat skleněná akvária nebo plastové klece s úplně uzavřenými stěnami. To může vést ke značnému nepohodlí a může mít vliv na pohodu vašeho zvířete. Nejoblíbenější jsou klece s kovovými mřížemi, které umožňují proudění vzduchu a jsou pro zvířata zcela bezpečné.

Výběr schválených klecí pro myši a potkany

Ve společnosti Max&Mrau máme na skladě výrobky nejvyšší kvality výhradně od spolehlivých výrobců. Přestože naši chlupatí specialisté nemohli osobně vyzkoušet klec pro myši a potkany (Max se netají tím, že by rád viděl, jak to Mrau vyzkouší), mají také rozsáhlé znalosti o světě hlodavců. A díky tomu se ujistili, že klec je dostatečně pohodlná a splňuje všechna očekávání zúčastněných, než se rozhodli ji nabídnout. Díky tomu se nemusíte obávat o trvanlivost výrobku a jeho funkčnost.

Dobře zvolená klec pro myš nebo potkana je jen začátek.

Při nákupu klece pro myš nebo potkana se vyplatí mít na paměti výše uvedené tipy a vybrat takovou, která našim malým svěřencům umožní pohodlný život. Je také dobré mít na paměti, že někdy je dobré je vypustit do většího prostoru (který by měl být samozřejmě řádně zabezpečen). Není nad to hrát bez zábran! Při výběru správné klece byste měli myslet také na správné vybavení, aby se zvířata nenudila a cítila se jako doma.