Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

klec pro křečky

Značka
Další výrobky

Výběr klece pro křečky není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Na trhu je k dispozici mnoho typů, modelů a možných zařízení. Max a Mrau si uvědomují, že jejich malý kamarád by měl mít svůj vlastní koutek, kde se bude cítit bezpečně a pohodlně. Proto vytvořili kategorii, ve které je k dispozici široká škála klecí pro křečky s mnoha možnostmi úprav a personalizace, a každý majitel malého hlodavce si najde tu, která ho uspokojí a splní jeho očekávání.

Jak vybavit klec pro křečka?

Při zařizování prostoru pro vašeho malého kamaráda byste měli dodržovat pár elementárních pravidel, abyste mu poskytli odpovídající úroveň pohodlí a bezpečí. Klec by měla být umístěna na místě, které není vystaveno vysokým teplotám nebo průvanu. Parapet s často otevíraným oknem nebo umístění přímo u radiátoru rozhodně nepřichází v úvahu. Minimální rozměry bytu jsou 60 x 40 cm v základně. Čím je však větší, tím lépe! Jak vybavit klec pro křečka? Dům našeho mazlíčka by měl být vybaven různými doplňky, které mu zajistí pohodlný život. V první řadě byste se měli postarat o správnou podestýlku, což je jakýsi koberec, po kterém se bude náš křeček pohybovat. Každý zverimex nabízí široký sortiment podestýlky. Měli byste se vyhnout těm nekvalitním, protože mohou způsobit infekce našeho mazlíčka. Měly by se rychle vsáknout, udržet vás v teple a umožnit vašemu křečkovi hrát si. Max a Mrau jsou skuteční žrouti a vědí, že bez správné napáječky a krmítka se křeček neobejde. Nádoba naplněná vodou by měla viset na stěně klece nebo jejích mřížkách, aby se do ní nedostaly nečistoty, a vychlazenou převařenou vodu je nutné denně vyměňovat. Doporučuje se také používat prvky, které nejsou vyrobeny z plastu, protože je náš mazlíček dokáže rozkousat. Ve svém přirozeném prostředí křečci cestují na velké vzdálenosti, takže pro zajištění spokojeného života byste jim měli umožnit být aktivní. Klec pro křečka by měla být vybavena kolečky odpovídající velikosti, trubkami, trubkami a šplhacími hračkami. Nesmíte zapomenout ani na domeček, který bude odpočinkovým místem a spíží pro našeho malého mazlíčka.

Kolik stojí klec pro křečka?

Max a Mrau poukazují na to, že byste neměli šetřit na zajištění pohodlí vašeho mazlíčka. Přece jen to bude náš domácí mazlíček, se kterým se budeme kamarádit další roky. Kolik kandiduje za křečka? Částky, které by měly být vynaloženy na cenný dům pro malého hlodavce, jsou velmi různorodé. Cena závisí na faktorech jako je velikost, značka výrobce, možnost uchycení dalších modulů nebo materiál, ze kterého byla klec vyrobena. Ceny klecí pro křečky začínají přibližně od 300 Kč. Ty, které jsou vybaveny nejkvalitnějším příslušenstvím, musíte v některých případech zaplatit až dokonce 1 800 Kč.

pixel