Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Dolina Noteci Pure Husa s jablkem 800 g

Značka: DOLINA NOTECI
48306
79 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 20 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Výživné krmivo pro psy


Speciálně připravená receptura, která je ideální pro psy trpící různými druhy potravinových alergií. Krmivo nebude dráždit extrémně citlivá střeva zvířete a pomůže zajistit správné fungování trávicího systému. Husí maso obsažené v produktu je zdrojem železa, které je zodpovědné za tvorbu krevních složek a přítomnost selenu pomáhá chránit před oxidativním stresem. Bude mít pozitivní dopad na celkové zdraví a pohodu psa. Díky pozici Dolina Noteci pure budete moci sledovat, jak váš mazlíček jí chutné a především zdravé jídlo. Výrobek osloví i ty nejnáročnější jazýčky domácích mazlíčků.

V obchodě maxandmrau.pl doporučujeme i celou řadu dalších produktů, které skvěle poslouží pro menší i větší domácí mazlíčky.


Složení:


husa 60% (srdce, játra, husí maso, těla), husí vývar, jablko 7%, uhličitan vápenatý, tripolyfosforečnan sodný, chlorid draselný.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.8
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
DOLINA NOTECI

Určení

Životní fáze:
Dospělý

Složení

Bílkoviny (%):
9
Druh bílkovin:
Husí
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.