Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Dolina Noteci Premium jehněčí konzerva pro psy 400 g

Značka: DOLINA NOTECI
48280
42 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 11 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Krmivo je zdrojem aminokyselin lysinu a leucinu; vysoký obsah methioninu a cystinu v jehněčím – sirné aminokyseliny zlepšující strukturu kůže a srsti

Dolina Noteci Premium bohatá na maso je zdrojem lysinu a leucinu. Masné a zvěřinové výrobky jsou cenným zdrojem železa, selenu, mědi a zinku. Jedná se o minerály, které hrají důležitou roli při stimulaci obranyschopnosti organismu a stimulaci antioxidačních vlastností tělesných tekutin. Hrají také důležitou roli při regulaci kožních funkcí. Zvěřina je také zdrojem vitaminu B12, niacinu a vitaminů rozpustných v tucích.

Složení:

maso a výrobky živočišného původu (65 %, z toho 15 % jehněčí maso), zelenina (mrkev 1,7 %), obiloviny (hnědá rýže natural 1,2 %), oleje a tuky (lněný olej 0,2 % ), minerály, bazalka 0,01 %
Otázky a odpovědi (FAQ)
Pro jakého mazlíčka:
Pies
Druh:
Krmiva

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.4
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
DOLINA NOTECI

Určení

Životní fáze:
Dospělý

Složení

Bílkoviny (%):
10
Druh bílkovin:
Jehněčí
Tuky (%):
6.5
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.