Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar Nature Guinea Pig 3 kg - kompletní granule pro morčata

Značka: BEAPHAR
50661
337 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 84 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Vysoce kvalitní složky a řada vitamínů

Pokud chcete, aby byl váš mazlíček zdravý, je chuť jídla až na druhém místě. Krmivo Beaphar Nature 3 kg nejenže dokonale vyhovuje chuti každého morčete, ale obsahuje také řadu cenných vitamínů. Nejdůležitější z nich je vitamin C, protože si ho tato malá zvířata nedokážou sama syntetizovat, ale je nezbytný pro jejich správné fungování. V krmivu Beaphar navíc převažují produkty rostlinného původu v podobě třiceti druhů trav a bylin, semen, olejů, tuků a spiruliny.

Přírodní krmivo Beaphar 3 kg ušetří peníze.

Nikdo nechce šetřit peníze na zdraví svého domácího mazlíčka. Max si je toho dobře vědom, protože jeho pán se o něj stará každý den. Všichni rozumní chovatelé morčat jim podávají krmivo nejvyšší kvality bez ohledu na cenu. Nature Beaphar 3 kg je vysoce kvalitní krmivo, které vám díky svému ekonomickému balení ušetří peníze v peněžence. Morčata také jedí malé porce potravy, protože jsou malá. Proto vám 3kg pytel vystačí na velmi dlouhou dobu. To jistě ocení ti, kteří musí nosit nákup do schodů nebo ho převážet bez pomoci auta.

Složení:

produkty rostlinného původu (timothy seno 49%, čekanka 5%, luční seno 10%, inulin 0,2%, juka schidigera 0,05%, extrakt z hroznových jader 0,01%), rostlinné bílkovinné extrakty, semena, ovoce (jablko 5%), minerální látky, kvasnice, oleje a tuky, řasy (spirulina 0,01%).
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Krmivo

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
3
Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.