Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar Care+ Timothy Hay 1 kg seno pro králíky a hlodavce

Značka: BEAPHAR
50696
170 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 43 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Vysoký obsah minerálů

Ve volné přírodě jsou zvířata schopna sama uspokojovat své nutriční potřeby a zajistit si dostatečné množství živin. V chovatelské stanici se však o to musí postarat majitel. Seno Care+ s timothy grass má vysoký obsah minerálních látek prospěšných pro zdraví králíků a hlodavců. Vápník je nesmírně důležitou součástí jejich stravy, protože zajišťuje správný vývoj a fungování celého kosterního systému. Fosfor vytváří kosti, svaly a tkáně. Je důležitý zejména během růstu a hraje důležitou roli v metabolismu.

Chutný a zdravý

Každý domácí mazlíček má své oblíbené pochoutky a pamlsky. Proto se pro naše firemní mazlíčky Max a Mrau snažíme vybírat tak, aby byly nejen chutné, ale také zdravé a přírodní. Luční tráva Timothy je pamlskem pro králíky a hlodavce. Váš milovaný mazlíček si ho zamiluje, protože mu chutná. A protože obsahuje vyvážený poměr minerálů, má pozitivní vliv na jeho zdraví. Seno navíc obsahuje vlákninu, která zajišťuje správné obrušování zubů a reguluje trávicí procesy.
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.