Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar Nature Kaninchen 1,25 kg granule pro králíky

Značka: BEAPHAR
50655
168 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 42 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Beaphar Nature Food vápník a bílkoviny

Králíci potřebují pro správný růst velké množství bílkovin a vápníku, granule Beaphar Nature je na tyto složky velmi bohaté. Můžete si tak být jisti, že váš ušatý kamarád bude mít zdravé kosti, silné svaly a silné zuby. Kromě toho mají granule vysoký obsah vápníku a bílkovin.

Granule Beaphar Nature pro zdravé bříško

Králíci jsou velmi citliví na různé složky krmiva a mají tendenci k poruchám trávení. Proto je třeba vybírat krmivo s velkou pečlivostí. Beaphar Nature neobsahuje obiloviny a vyznačuje se vysokým obsahem vlákniny a bylinných přísad, které příznivě ovlivňují proces trávení.

Přiměřená strava poskytuje energii pro hru.

Max a Mrau si rádi hrají s králíky. Na louce mohou trávit hodiny skákáním, běháním a poskakováním. Zatímco si spolu hrají, naši odborníci si všimli, že králíci s chutí žerou seno, které leží na louce. To byl klíč k výběru krmiva Beaphar Nature, které obsahuje až 65% sena z timothy a 10% lučního sena. Tyto složky jsou základem králičí stravy ve volné přírodě, takže si můžete být jisti, že váš mazlíček bude dostávat to, co mu chutná a co mu prospívá. Přídavek čekanky, inulinu, juky Schidigerovy, semínek, ovoce a minerálů doplňuje stravu a poskytuje vašemu mazlíčkovi všechny potřebné živiny.

Složení:

produkty rostlinného původu (timothy seno 65%, luční seno 10%, čekanka 5%, inulin 0,2%, juka schidigera 0,05%, extrakt z hroznových jader 0,01%), semena, ovoce (jablka 5%), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, řasy (spirulina 0,01%).

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Krmivo

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
1.25
Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.