Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar Care + Chinchilla 1,5 kg - granule pro činčily

Značka: BEAPHAR
50681
321 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 80 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Speciální výrobní proces

Použití vysokého tlaku a teploty při výrobě krmiva zajišťuje vysokou stravitelnost bílkovin, což umožňuje udržet odpovídající tělesnou hmotnost a dobrou kondici srsti. Tento způsob výroby navíc eliminuje škodlivé a nebezpečné bakterie, plísně a houby, takže výrobek je zdravý a bezpečný a zároveň je zdrojem cenných živin.

Přínosné vitamíny

Vysoký obsah vitaminu E poskytuje ochranu před škodlivými vnějšími vlivy a je skvělým antioxidantem. Kromě toho vitamin C, který je ve stravě těchto hlodavců mimořádně potřebný, přispívá ke správnému fungování imunitního systému a zabraňuje vzniku nebezpečných onemocnění a infekcí. Vitamin A zase zlepšuje zrak a napomáhá regeneraci. Ve složení najdete také vitamin D3, který reguluje rovnováhu vápníku a fosforu a ovlivňuje proces mineralizace kostí. Náš Max dostává ve stravě odpovídající denní dávku vitamínů a minerálů, proto i vaše činčila, přestože je to malé zvíře, potřebuje vhodné doplňky, nejlépe dodávané v krmivu.

Složení:

obiloviny, produkty rostlinného původu (yucca schidigera 0,2%; echinacea 0,05%; mos - z buněčných stěn kvasinek 90 mg/kg; phos 63 mg/kg), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, zelenina, semena, kvasnice, řasy (spirulina 0,01 %)
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Krmivo

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
1.5
Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.