Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Vnitřní akvarijní filtr Aquael Uinifilter 500 UV Power

Značka: AQUAEL
1761
866 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 217 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Použití:

Vnitřní filtr vybavený UV diodami, které se starají o čistotu vody a pomáhají zajistit vhodné podmínky. Je určen k čištění a provzdušňování vody v akváriích o objemu 100-200 l. UV LED dioda sterilizuje filtrovanou vodu. Bojuje proti plovoucím řasám, prvokům a bakteriím, což zvyšuje čistotu vody a zajišťuje zdraví ryb. LED diody UV lze zapnout nebo vypnout nezávisle na provozu filtru. Směr výtoku vody lze nastavit v úhlu 90 stupňů. Speciálně navržená komora pro filtrační média zabraňuje vtékání vody z filtru do akvária při výměně vody i při vyjímání filtru z akvária nebo při mytí houbiček. Údržbu UV filtru AQUAEL UNIFILTER usnadňují také dvě nezávislé houbové kazety, které lze střídavě vyjmout a vyčistit. Tím se zabrání zničení kolonií nitrifikačních bakterií, které podporují metabolismus dusíku. Pro zajištění nepřetržité filtrace se doporučuje střídavé nezávislé čištění houbových filtračních kazet.

Technické údaje:

Výkon: 5,5 W

Maximální výkon: 500 l/h

Kapacita akvária: 100-200l

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtr

Parametry

Filtrační materiál:
Houbička
Výkon (W):
6.5
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
500
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.