Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Vita Herbal pro hlodavce a králíky, ovoce ze sadu a lesa 150 g

Značka: VITAPOL
7855
Kontaktujte nás pro cenu

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Přirozeně vysoká kvalita

Doplňková směs na bázi polského ovoce, bohatá na pektiny a vitamíny. Plody šípku jsou cenným zdrojem především vitamínu C, který posiluje imunitní systém. Plod jalovce obsahuje silice, organické kyseliny, vitamin C. Působí na onemocnění jater jako cholagogikum a cholagogikum a při onemocněních ledvin jako diuretikum. Jablko je cenným zdrojem vlákniny a je snadno stravitelné. Může se podávat samostatně, přidávat do základní potravy nebo míchat se senem.

Způsob podávání

Podáváme jako pamlsek pro zpestření základní stravy. Může být podáván samostatně nebo smíchán se senem.

Složení:

Sušený šípek, sušené jablko, sušená aronie, sušený hloh, sušená trnka. Analytické složky: hrubý protein (Kjeldahlův test) min. 9,0 %, hrubý tuk min. 2,4 %, hrubá vláknina max. 13,6 %, surový popel max. 9,2%, vlhkost max. 12 %. Doporučení ke krmení: jako pamlsek k doplnění základní stravy

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Pamlsek

Parametry

Dodatečné zdravotní přínosy:
Doplnění vitamínů
Značka:
VITAPOL
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.