Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Versele - Laga Crock Complete Berry 50 g pochoutka pro hlodavce s příchutí bobulí

Značka: VERSELE-LAGA
39723
74 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 19 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Versele - Laga Crock Complete Berry 50 g - zdraví a krása

Versele - Laga Crock Complete Berry jsou nejen skvěle chutnající a atraktivní pamlsky pro hlodavce. Obsahuje obiloviny, oleje a tuky, produkty rostlinného původu, ovoce a minerální látky. Díky tomu je vynikajícím a velmi zdravým doplňkem stravy pro králíky, křečky, myši, potkany, pískomily, činčily a morčata.

Potěšení a zdraví v jednom

Náš firemní kočičí gurmán Mrau si mezi jídly rád pochutnává. Stejně jako Medvídek Pú stále hledá něco k jídlu. Mrau se vyzná v pamlscích, a tak nám pomohl vybrat ty nejlepší pamlsky pro jeho menší kamarády. Versele - Laga Crock Complete Berry je pochoutka pro všechny hlodavce a králíky. Díky vyváženému složení, cenným vitamínům a minerálům a omega-3 mastným kyselinám je tou nejlepší volbou pro vašeho domácího mazlíčka.

Dávkování pamlsků

Tento výrobek společnosti Versele - Laga není základní potravinou a nemůže nahradit kompletní jídlo. Je to však skvělý doplněk. Nemělo by tvořit více než 25 % denní dávky krmiva, které hlodavcům dáváme. Zachování tohoto poměru zajistí vašim domácím mazlíčkům zdravý růst a energii na dlouhá léta dopředu.

Složení:

obiloviny, oleje a tuky (omega-3 mastné kyseliny), výrobky rostlinného původu, mléko a mléčné deriváty, ovoce (bobuloviny), minerální látky.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Pamlsek

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.05
Značka:
VERSELE-LAGA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.