Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Versele-Laga Chinchilla Bathing Sand písek pro činčily 1,3 kg

Značka: VERSELE-LAGA
7476
120 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 30 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Koupací písek

Tento vysoce kvalitní písek do koupele je speciálně navržen pro udržování hygieny činčil a dalších hlodavců, jako jsou pískomilové, pískomilové, křečci. Jedná se o minerální produkt, který je bakteriologicky čistý. Jemná, hladká a měkká struktura zrnek umožňuje jejich snadné proniknutí jemnou strukturou srsti až k samotné pokožce, aniž by ji poškodila a zajistila nejlepší absorpci a čisticí účinek. Každodenní koupání hlodavce v písku je zárukou, že jeho srst bude v perfektním stavu. Pro koupání zvířete vyčleňte samostatné místo, které poskytuje dostatečnou volnost, a nasypte do něj 2-3cm vrstvu písku. Písek by se měl měnit každý týden. Obal lze snadno otevřít a znovu uzavřít.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Písek

Parametry

Objem (l):
2
Značka:
VERSELE-LAGA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.