Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Trixie vodítko na trening 15 m barva černá

Značka: TRIXIE
6244
104 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 26 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Tréninkové vodítko Trixie s lanem je skvělou volbou pro venčení vašeho psa

Mladí psi milují běhání a dlouhé procházky. Mladé tělo má obvykle obrovské množství energie, na což by se měl majitel před pořízením nového zvířete připravit. Procházky s mladými zvířaty mohou být obtížné - zejména pokud má pes divokou povahu a je velmi zvědavý na svět. Psa je vhodné od útlého věku naučit chodit u nohy, sledovat svého majitele a poslouchat jeho povely. Na trhu s domácími zvířaty jsou k dispozici speciální postroje, které tlakem na tahajícího psa zabrání jeho pohybu vpřed. K výcviku lze použít také klikr, kterým by měl majitel zvířeti signalizovat požadované chování a odměňovat ho malými pamlsky. Lanové výcvikové vodítko Trixie je také vynikajícím doplňkem užitečným při venčení mladého, aktivního psa.

Lanové výcvikové vodítko Trixie je pevně vyrobené a dlouhé, takže umožňuje psovi volnost.

Zde prezentovaný výrobek je dlouhý až 15 metrů. Tato délka vodítka vám umožní nechat psa volně pobíhat a zároveň ho kontrolovat. Díky takovému řešení se pes, který se vleče na procházce, může sám nasměrovat jakýmkoli směrem a vyčenichat jakýkoli pach, který ho zajímá, aniž by za sebou musel tahat majitele. Vodítko je vyrobeno z nylonu. Lano má kulatý průřez a průměr 5 mm. Na konci má smyčku, kterou může majitel pohodlně držet, aniž by se obával, že mu vodítko vyklouzne z ruky. Na opačném konci je stříbrná chromovaná karabina. Slouží k připnutí vodítka do svorky na obojku. Tréninkové vodítko Trixie s lanem je vynikající volbou pro venčení malých i velkých psů. Hodí se do parků, lesů nebo na louky. Poskytuje vašemu mazlíčkovi pohodlí a možnost proběhnout se a využít veškerou energii nahromaděnou v jeho těle. Je to správné řešení pro výcvik, kdy pes ví, jak daleko může jít, ale také ví, že na povel musí být vždy přímo u svého majitele.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Barva:
Černá
Materiál:
Nylon
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
TRIXIE
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.