Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Trixie Plastový kolovrátek pro hlodavce

Značka: TRIXIE
11736
173 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 43 bod
Fotografie našich klientů: Prohlížet dodatečné fotografie : 1

Trixie Plastový kolovrátek pro hlodavce je ideálním doplňkem pro klec s křečkem

Křečci zavření v kleci mohou sami vyhledávat různé aktivity. Někdy se hrabe v pilinách a hledá pamlsky, jindy jen chutně spí ve speciálním domečku pro hlodavce. Pokud však chceme hlodavci poskytnout pořádnou dávku zábavy a fyzické kondice - měli bychom mu koupit kolovrátek. Obecně se má za to, že kolovrátky jsou nevhodným nástrojem pro hraní a mohou mít špatný vliv na organismus hlodavce. To není pravda, protože každý hlodavec se rád zabaví a v relativně malé kleci bude kolovrátek skvělým způsobem, jak uvolnit nevyčerpatelnou energii vašeho mazlíčka. Pokud tedy váš hlodavec hledá nějakou činnost, žvýká části klece nebo vybavení - proč mu nepořídit kolovrátek? Kolovrátek Trixie pro hlodavce je dokonalou formou zábavy.

Kolovrátek Trixie pro hlodavce poskytne zábavu vašemu malému domácímu mazlíčkovi.

Kolovrátek značky Trixie byl vyroben s maximální péčí. Jeho provoz je tichý, takže nedráždí, ani když ho zvíře chce použít v neobvyklou dobu. V závislosti na velikosti klece a preferencích majitele ho lze do klece instalovat dvěma způsoby. Jednou z možností je přiložená kovová noha, na které kolovrátek pevně stojí. Můžete ho úspěšně umístit do klece a dbát na to, aby se o nic nezachytil a aby stál pevně na dně klece, nikoli na pilinách. Druhou možností upevnění kolovrátku je jeho zavěšení na stěnu klece. Výška kolovrátku by měla být nastavena tak, aby se zvíře mohlo do kolovrátku dostat samo. Kolovrátek Trixie pracuje velmi tiše, což z něj činí jeden z nejlepších na trhu s domácími mazlíčky. Je k dispozici ve třech barvách: růžové, modrozelené a černé. Je třeba si uvědomit, že hlučnost kolovrátku se zvyšuje s průměrem zakoupeného zařízení. Kolovrátek Trixie má čtyři otvory, které usnadňují zvířeti přístup dovnitř. Bílá šablona uprostřed cívky působí při provozu neobvyklým, hypnotickým dojmem. Kolovrátek Trixie je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a je důrazně doporučován pro hlodavce.

Průměr: 20 cm

Barva: různá

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
TRIXIE
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.