Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Trixie Catnip spray 50 ml

Značka: TRIXIE
6375
49 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 12 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Catnip spray - zaujměte svou kočku!

Šanta kočičí je známá pro své vlastnosti přitahující kočky - účinná látka (nepetalakton) napodobuje látky, které jsou spojeny se sexuálním chováním koček. Takzvaný kočičí feromon máte na dosah ruky! Tato forma kočičí máty (nebo spíše bylinného extraktu) ve spreji díky praktickému rozprašovači ještě snadněji povzbudí vaši kočku ke hře nebo k používání pelíšku! Ujišťujeme vás, že kočičí sprej je pro vaši kočku zcela bezpečný a nemá žádné toxické účinky. Můžete ho nastříkat na nábytek, postele, přepravky nebo hračky, o které vaše kočka ztratila zájem.

Sprej - pro nové kočičí spolubydlící

Pokud přivádíte do svého domova novou kočku a chcete, aby se cítila uvolněně a odpočatě, můžete jí pomocí catnipu označit prostor, ve kterém by se měla prvních několik dní zdržovat - určitě se tak bude cítit bezpečněji. Pomocí kočičího spreje můžete kočku úspěšně povzbudit ke hře - s rybářským prutem, míčkem, nadýchanými bambulkami.

Kočka nechce používat škrabadlo?

Nastříkejte kočičí sprej na tuto část kočičího výběhu a uvidíte, jestli ji to přesvědčí, aby ji použila!

Sprej se pohodlně používá, nevybledne a lze ho skladovat téměř na jakémkoli místě. Pohodlný uzávěr zaručuje bezpečné používání.

Návod k použití:

Před použitím protřepte. Nastříkejte na přikrývky, hračky nebo jiné předmět, s kterými si kočka ráda hraje nebo se mazlí. Nepoužívejte častěji jak jednou nebo dvakrát týdně - kvůli povzbuzujícíu učinku by Vaše kočka mohla být přebuzená. Nestříkejte na kočku!

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí a v bezpečné vzdálenosti od otevřeného ohně.

Složení:

voda, olej z šanty kočičí.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Preparát

Parametry

Objem (ml):
50
Značka:
TRIXIE
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.