Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Tetra Pond AlgoRem 3 l

Značka: TETRA
30553
1115 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 279 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Složky přípravku AlgoRem vážou plovoucí řasy a jiné částice do biologicky redukovatelných vloček, které se shlukují a dočasně se vznášejí na hladině vody jako pěnová suspenze. V tomto okamžiku je třeba, je odstranit pomocí sítě. Tím se z vody odstraní přebytečné živiny a zabrání se dalšímu růstu řas.

Funguje během několika hodin. Čistí vodu bez narušení přirozené rovnováhy vodního prostředí. Neobsahuje žádné toxické látky, chemické prostředky proti řasám ani herbicidy.

Velmi snadné a přesné dávkování: 50 ml/1000 l vody

Návod k použití:

Doporučuje se aplikovat přípravek ráno (lepší účinek díky poklesu pH/KH v noci). Požadovaná dávka přípravku by se měla smíchat s vodou v konvi a rovnoměrně rozlít po povrchu jezírka. Poté vodu v jezírku promíchejte silným proudem vody z hadice. V případě potřeby lze přípravek AlgoRem použít znovu po třech dnech, ale pak se aplikuje pouze poloviční dávka.

Důležité:

Přípravky proti řasám je třeba používat s opatrností. Před každým použitím si přečtěte etiketu a informace o výrobku. Před každým použitím se ujistěte, že uhličitanové tvrdosti vody přesahují 4°dH. V opačném případě může výrobek narušit přirozenou rovnováhu vodního prostředí a mít škodlivý vliv na ryby. Přípravek by se neměl používat v přítomnosti jeseterů.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Objem (ml):
3000
Značka:
TETRA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.