Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

TETRA Pond AlgoFree 500 ml odstraňovač řas 500 ml

Značka: TETRA
30371
351 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 88 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Účinnost v boji proti planktonním řasám.

Tetra Pond AlgoFree je doporučený přípravek pro rychlé odstranění zelené vody z jezírka. Jeho prodloužený ochranný účinek zabraňuje růstu řas, zejména na jaře. Přípravek je určen pro boj s planktonními řasami v jezírkách a jezírkách. Díky účinné receptuře Algo Free bude voda v jezírku čistá a průzračná. Tetra Pond AlgoFree účinkuje rychle po první aplikaci. Jeho účinnost je založena na reakci účinných látek s koloniemi řas. Produkt likviduje kolonie řas a ty jsou následně biodegradovány ve spodní vrstvě vodního útvaru. Přípravek neškodí vodním rostlinám, rybám ani bakteriím. Balení Tetra Pond AlgoFree má kapacitu 500 ml a vystačí na 120 m3 vody. Přípravek je snadný a přesný v dávkování, což umožňuje přesnou aplikaci do vody. Pro komplexní redukci růstu řas se doporučuje používat s Tetra Pond AlgoSchutz a Tetra Pond PhosphateMinus.

0

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Objem (ml):
500
Značka:
TETRA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.