Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

TETRA Pond AlgoFree 3 l přípravek na zelenou vodu v jezírku

Značka: TETRA
30373
1060 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 265 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Snadno použitelný a účinný přípravek na zelené řasy.

Pokud se potýkáte s problémem zelené vody ve vašem jezírku, TETRA Pond AlgoFree je pro vás perfektní produkt. Tento speciálně vyvinutý přípravek účinně bojuje proti planktonickým řasám, zabraňuje jejich růstu na jaře a zajišťuje dlouhodobý účinek. Způsob působení STETRA Pond AlgoFree je založen na aktivních složkách, které pronikají do buněčné struktury řas a ničí jejich buněčné stěny, což vede k jejich smrti. Mrtvé řasy se pak biodegradují spolu s na ně navázanými molekulami přípravku, díky čemuž nezanechávají ve vodě žádnou stopu. STETRA Pond AlgoFree je bezpečný pro vodní rostliny, ryby a vodní mikroorganismy, pokud se používá podle návodu. Výrobek se snadno a přesně dávkuje, což umožňuje snadné použití. Pro nejlepší kontrolu řas doporučujeme STETRA Pond AlgoSchutz a STETRA Pond PhosphateMinus. Tento produkt by se neměl používat v přítomnosti jeseterů.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Objem (ml):
3000
Značka:
TETRA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.