Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Tetra Goldfish Pro krmivo pro zlaté rybky 250 ml

Značka: TETRA
46803
122 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 31 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Krmivo Goldfish Pro vděčí za svou vysokou výživovou hodnotu výrobnímu procesu, který probíhá při nízkých teplotách. Pečlivě vybrané ingredience, nejmodernější technologie a neustálá kontrola kvality zaručují nejvyšší standard.

Optimální poměr bílkovin a tuků zlepšuje stravitelnost potravy a zajišťuje lepší metabolismus, takže vaše ryby vypadají a cítí se skvěle. Potrava je snadno stravitelná, což snižuje množství nečistot a udržuje vodu čistou a průzračnou.

Informace o výrobku: optimální poměr bílkovin a tuků zlepšuje stravitelnost potravy a zajišťuje lepší metabolismus; snižuje znečištění vody a brání růstu řas; Nová receptura Multi Crisp; Žlutý střed obsahuje krill, který zvyšuje přirozené zbarvení a podporuje vývoj svalů. Červený vnější obal obsahuje všechny klíčové živiny; Omega-3 mastné kyseliny zajišťují zdravý růst.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Granulát

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
250
Značka:
TETRA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.