Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

SUPER BENO Conditioner For Bright Coat Professional 250 ml

Značka: SUPER BENO
39526
127 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 32 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Tento profesionální kondicionér byl vytvořen pro světlé psy a jeho bohaté přírodní složení zajišťuje optimální péči o srst.

CERTECH Světle zbarvený kondicionér na srst PROFESSIONAL 250 ml Pokud hledáte produkt, který vám pomůže pečujete o svou srst.lehká srst vašeho psa, CERTECH Lehká srst PROFESSIONAL 250 ml je pro vás. Tento profesionální kondicionér byl vytvořen pro světlé psy a jeho bohaté přírodní složení zajišťuje optimální péči o srst. Výtažek z citronu, který je součástí kondicionéru, zabraňuje tvorbě melaninu, který je zodpovědný za odbarvení vlasů. Výtažek z heřmánku zase rozjasňuje zabarvení. Navíc vitamín E, který je také obsažen ve složení, zabraňuje podráždění a brání ztrátě vody ze srsti. Kondicionér má neutrální pH, takže je pro vašeho mazlíčka bezpečný. Produkt je dostupný v objemu 250 ml, což umožňuje dlouhodobé používání a zajišťuje optimální péči o vlasy.

Složení:

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Kondicionér

Parametry

Objem (ml):
250
Značka:
SUPER BENO

Určení

Určení:
Na světlou srst
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.