Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Super Benek Stop Cat Strong Spray odpuzovač koček 400 ml

Značka: BENEK
48231
64 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 16 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Účinná ochrana prostor před poškozením kočkami

Super Benek Stop Kot Strong Spray je přípravek odrazující kočky od míst, kde působí škody. Speciálně vyvinuté složení vůně účinně odrazuje kočky od návštěvy míst, která jsou jim zakázána.

Složení obsahuje vysokou koncentraci dezinfekčních látek, aby byla zajištěna maximální účinnost.

Sprej lze použít na všechny vnitřní i venkovní povrchy.

Návod k použití:

Pokud je povrch znečištěný, odstraňte nečistoty, výkaly a před aplikací přípravku znečištěný povrch očistěte. Lahvičku protřepejte a uvolněte rozprašovač. Nastříkejte přípravek na vybrané povrchy. Po použití vyhoďte prázdnou nádobu do koše.

Bezpečnostní opatření:

Nevdechujte páry. Dávejte pozor, aby se přípravek nedostal na potraviny, kuchyňské náčiní nebo povrchy v kontaktu s potravinami. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Po použití si umyjte ruce. Skladujte v původní nádobě. Chraňte před vysokými teplotami a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte přípravek přímo na rostliny
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
BENEK
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.