Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Royal Canin Veterinary Diet Renal 410 g pro dospělé psy s renální insuficiencí

Značka: ROYAL CANIN
45713
94 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 24 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Pro psy s poruchou funkce ledvin

Royal Canin Veterinary Diet Renal je veterinární mokré krmivo pro dospělé psy trpící chronickým onemocněním ledvin. Existuje mnoho příčin onemocnění ledvin, vrozené vady, zánět močového měchýře a otravy chemickými látkami mohou vést k selhání ledvin, proto je tak důležité zvolit stravu, která vyhovuje aktuálním potřebám vašeho zvířete.

Speciálně vyvinuté složení.

Speciální složení se sníženým obsahem fosforu, EPA, DHA a komplexem antioxidantů pro podporu funkce ledvin. Pravidelné krmení snižuje účinnost vylučování fosforu, má příznivý vliv na rychlost filtrace v ledvinách a zpomaluje změny, které v nich probíhají. Přípravek minimalizuje riziko urémie a ztráty bílkovin močí. Krmivo má nejen pozitivní vliv na zdraví vašeho domácího mazlíčka, ale také vynikající chuť, které bylo dosaženo použitím kuřecího, vepřového a lososového masa jako zdroje bílkovin.

Kontraindikace

Těhotenství, laktace, období růstu, pankreatitida nebo anamnéza pankreatitidy, hyperlipidémie

Složení:

maso a vedlejší výrobky živočišného původu (kuřecí, vepřové), obiloviny, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, různé cukry
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.41
Značka:
ROYAL CANIN

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Speciální požadavky:
Nedostatečnost ledvin
Věk mazlíčka od:
12. měsíce
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.