Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Pedigree Adult kapsičky mix příchutí pro psy (s hovězím, kuřecím, jehněčím, drůbežím) 40 x 100 g

Značka: PEDIGREE
51530
371 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 93 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

*****

5 recenze 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníků tento produkt doporučuje

Napsat recenzi

Pedigree Vital Protection Gelee Set 40x 100g

Sada obsahuje sáčky Pedigree 40x100g

PEDIGREE® Vital Protection je řada sáčků s lahodnými masitými kousky v aromatickém želé. Jsou k dispozici ve čtyřech příchutích: hovězí, jehněčí, kuřecí a drůbeží a představují kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy. Jejich složení bylo vyvinuto odborníky na výživu a veterináři z Centra výživy zvířat WALTHAM a podporuje zdravé fungování vašeho psa ve 4 klíčových oblastech. Vitamin E a minerály posilují imunitní systém, mastné kyseliny Omega-6 a zinek pomáhají udržovat lesklou srst a zdravou kůži, vápník zdravé a silné kosti a vláknina podporuje trávicí systém.

Výhody krmení psa PEDIGREE® Vital Protection

  • Silný imunitní systém - díky přídavku vitaminu E a minerálů.
  • Zdravá kůže a srst - dodává zinek a slunečnicový olej s obsahem omega-6 mastných kyselin.
  • Zdravý trávicí systém - přítomnost vlákniny pomáhá pečovat o zdravý žaludek a střeva.

Složení:

S drůbeží:

maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4% drůbežího původu), bílkovinné extrakty rostlinného původu, výrobky rostlinného původu (výrobky rostlinného původu) , minerální látky, tuky (včetně 0,5% slunečnicového oleje)

S kuřecím masem:

maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4% hmoty), rostlinné extrakty, výrobky rostlinného původu (včetně 0.5% řepných řízků), minerální látky, tuky (včetně 0.5% slunečnicového oleje)

S jehněčím masem:

maso a výrobky živočišného původu (40%, z toho 4% jehněčí maso), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (včetně 0,5% řepné dužiny), minerální látky, tuky (včetně 0,5% slunečnicového oleje)

S hovězím masem:

maso a výrobky živočišného původu (40%, se 4% hovězí hmoty), bílkovinné extrakty rostlinného původu, rostlinného původu (řepných řízků), minerální látky, tuky (s tím 0,5% slunečnicového oleje)

Kalorie: 87 kcal / 100 g

Přídatné látky / 1 kg: Vitamín D3: 250 IU , vitamín E: 66 mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,56 mg, síran měďnatý pentahydrát: 8,2 mg, síran železnatý monohydrát: 15 mg, síran manganatý monohydrát: 8,4 mg, síran zinečnatý: 71,2 mg. Technologické přísady: Cassia gum: 2100 mg

Analytické složky (%): (%): obsah bílkovin: 7,5; obsah tuku: 5,5; anorganické látky: 2; hrubá vláknina: 0,3; vlhkost: 83

Způsob krmení:

Doporučené denní množství potravin

Doporučujeme podávat jako mokré kompletní krmivo PEDIGREE®, so dry krmivo PEDIGREE®

Pes o hmotnosti 5 kg potřebuje 3,5 sáček vlhkého krmiva nebo 2 sáčky vlhkého krmiva a 40 g suchého krmiva na den, pes hmotnosti 10 kg potřebuje 6 sáčků vlhkého krmiva nebo 3 sáčky vlhkého krmiva nebo 75 g suchého krmiva na den, pes o hmotnosti 20 kg potřebuje 10,5 sáčku mokrého krmiva nebo 5 sáčků mokrého krmiva a 125 g suchého krmiva na den

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
4
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
PEDIGREE

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Věk mazlíčka od:
12. měsíce

Složení

Bílkoviny (%):
7.5
Tuky (%):
5.5
Vápník (%):
0.4
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Napsat recenzi

*****

jest ok

*****

Ok.

*****

Mojemu psu smakuje

*****

Naszemu psu smakuje

*****

bardzo dobre saszetki dla mojego psa.

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.