Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

O'CANIS husí maso a kuřecí a světlicový olej pro kočky 400 g

Značka: O'CANIS
56223
119 

Odesíláme do 72 hodin

Hmotnost
Doprava
Cena
0.4 kg
95 Kč

119.00 Kč

Zákaznické body: 30 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Přírodní mokré krmivo pro kočky bez umělých přísad

O'canis Husa s drůbeží je přírodní mokré krmivo pro kočky, které se skládá pouze z čerstvého masa. Toto mokré krmivo O'canis bez obilovin, konzervačních látek, barviv a umělých přísad je ideální pro dospělé kočky. Mokré krmivo O'canis Husa s drůbeží bylo připraveno ve vlastní šťávě, která zajišťuje optimální konzistenci a chuť. Díky šetrnému zpracování surovin nabízí toto krmivo vysokou míru tolerance a snadné trávení. Je to přirozené krmivo pro vašeho mazlíčka, které neobsahuje žádné umělé přísady. O'canis Husa s drůbeží je kompletní krmivo, které vaší kočce dodá všechny potřebné živiny. Toto vlhké krmivo je ideální pro dospělé kočky a nabízí vynikající chuť a vysoce kvalitní suroviny. Krmiva O'canis jsou vyráběna v Polsku, což zaručuje nejvyšší kvalitu a čerstvost produktů. Bezpečnost vaší kočky je naší prioritou, proto krmivo připravujeme pouze ze surovin od prověřených dodavatelů. O'canis Husa s drůbeží je ideální mokré krmivo pro kočky, které ocení přirozenou potravu. Vyberte pro svého mazlíčka to nejlepší krmivo a dopřejte mu to nejlepší.Složení:

83,9 % drůbeže (srdce, játra, krky, drůbeží žaludky) , 15% husa (srdce, husí krk), 1% anorganické látky, 0,1% kardamomový olej. Nutriční doplňkové látky na kg: Vitamin D3 200I.E., Vitamin E 30 mg, Síran zinečnatý 15 mg, Síran manganatý 3 mg, Jodičnan vápenatý 0,75 mg, Selenan sodný 0,03 mg, Turín 1 500 mg. Použití: Kočky 2–3 kg: 135–200 g denně, Kočky 4–5 kg: 200–300 g denně, Kočky 6–7 kg: 400–450 g denně, Kočky 8 kg: 500 g denně,

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.4
Produktová řada:
O'CANIS Husa, kuře a šafránový olej
Značka:
O'CANIS

Určení

Životní fáze:
Dospělý

Složení

Bílkoviny (%):
10.1
Druh bílkovin:
Kuře
Tuky (%):
6.9
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.