Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Maced pamlsek trachea 100 g

Značka: MACED
49719
54 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 14 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Obohacení denní stravy

Sušená trachea se vyrábí pomocí nejmodernější technologie v oblasti sušení. Tento výrobní proces zachovává všechny nutriční hodnoty, které jsou v pamlscích obsaženy. Díky vysokému obsahu bílkovin a vitamínů je tento pamlsek ideální pro obohacení každodenní stravy vašeho domácího mazlíčka. Pamlsek neobsahuje žádné konzervační látky ani dochucovadla. Díky tomu je výrobek pro naše domácí mazlíčky zcela bezpečný, a to i v případě, že mají citlivá střeva. Takový pamlsek je schopen doplnit denní stravu vašeho psa, zejména mezi jídly. Pochoutka je lehká a nezatěžující - Max se už nemusí bát o své štěstí u žen.

Vítězové jako málokdo jiný

Každý pes si rád hraje se svým pánem. Mohou spolu běhat a také se učit novým věcem. Sušená trachea je skvělou odměnou, pokud zvíře správně splní zadaný úkol nebo zlepší svůj výkon. Je to dokonalý motivační stimul, díky němuž je Max ochoten věnovat se fyzické aktivitě a dosahovat stále větších pokroků. Pamlsek má gumovou strukturu, která umožňuje dlouhé žvýkání. Pes si tak může důkladně čistit zuby a udržovat ústní hygienu. Tím se předchází onemocněním zubu, jako je například zubní kaz.

Složení:

sušená hovězí průdušnice
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.095
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
MACED

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Speciální požadavky:
Doplnění vitamínů

Složení

Bílkoviny (%):
71.5
Druh bílkovin:
Hovězí maso
Tuky (%):
41
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.