Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Maced pamlsek pro psy 500 g

Značka: MACED
49876
256 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 64 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Splňuje potřeby a skvěle chutná

Přírodní pamlsky splňující potřeby psa jsou skvělým doplňkem každodenní stravy čtyřnožců a jsou optimálním doplňkem jídel.
Efektivně zabírají čas strávený v odloučení od hlídače, jsou zdravou odměnou za pokroky ve výcviku a zároveň doplňují nutriční program psa o potřebné živiny a zdraví podporující složky.

Chcete-li svému psovi zajistit pohodlí, zvolte správné krmivo a doplňkové produkty, které doplní jeho každodenní stravu. Prohlédněte si suché a mokré krmivo a pamlsky dostupné v obchodě maxandmrau.cz a dokončete perfektní sadu pro vašeho mazlíčka!

Přirozené žvýkání pro zdravou srst

Jehněčí uzel optimálně uspokojí potřebu kousnout každého psa bez ohledu na rasu a věk. Tato přírodní svačina je měkká a vyrobená z vysoce kvalitního, výživného jehněčího masa. Díky tomu se bude skvěle hodit jako pamlsek k žvýkání mezi jídly a zpestření jeho každodenní stravy tímto pro čuňátka atraktivním způsobem i jako odměna za poslušnost či pokroky ve výcviku. Žvýkání uzlu udělá vašemu psovi nejen potěšení, ale také mu vyčistí zuby a posílí dásně a zároveň zajistí zdravou, lesklou srst

Složení:< /b>

jehněčí 27%, kachní maso z prsou 58%, rostlinný glycerin 10%, škrob 3%

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.5
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
MACED

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.