Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Láhev Trixie s miskou 500 ml

Značka: TRIXIE
31775
66 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 17 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Bezpečné a pohodlné cestování pro vašeho domácího mazlíčka

Letní období bylo pro našeho přítele Maxe kvůli horkým dnům vždycky dost problematické. Horečně pak hledal úkryt v temných zákoutích a jeho tolik oblíbené procházky a dlouhé cesty autem se pro něj staly velkou výzvou. Dnes je Maxovým stálým doplňkem plastová láhev, která mu umožňuje kdykoli se zchladit douškem křišťálově čisté a chladné vody. Tento výrobek je vyroben z plastu, který nepoškozuje zdraví a bezpečnost vašeho domácího mazlíčka, zatímco podlouhlý tvar misky vyhovuje potřebám každého domácího mazlíčka.

Praktický a pohodlný výrobek 2 v 1

Max si je dobře vědom toho, jak se horké dny nebo nedostatek vody během dlouhé cesty mohou podepsat na jeho zdraví. Proto se rozhodl doporučit svou oblíbenou plastovou láhev s miskou jak žíznivým mazlíčkům, tak starostlivým majitelům. Ušetří více místa v batohu nebo tašce, protože není nutné brát pítko a nádržku na vodu zvlášť. Manipulace s lahví je navíc velmi snadná, protože stačí odšroubovat ventil a naklonit ji směrem k misce. Díky speciálnímu háčku je možné jej připevnit na vodítko psa nebo na opasek majitele.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Materiál:
Plast
Objem (ml):
500
Značka:
TRIXIE
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.