Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Klec Zolux classic 80 cm

Značka: ZOLUX
44427
680 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 170 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Robustní konstrukce a zaručená bezpečnost

Klec Classic 80 cm od výrobce Zolux je vyrobena ze špičkových materiálů: ocelové mřížky, polypropylenového plastu a bezolovnatého epoxidového nátěru, které jsou pro zvíře netoxické a odolné proti vzniku vodní koroze. Klec má navíc optimální šířku mezi mřížemi, která brání úniku středně velkých hlodavců.

Klec je pohodlná pro zvíře i jeho majitele

Max a Mrau dobře vědí, že životní prostor hlodavců by měl být pohodlný jak pro chlupáče, tak pro jejich majitele. Proto se rozhodli nabídnout klec Classic 80 cm, která má na jedné ze stran připevněný box na seno pro pohodlnou konzumaci sena. Klec se navíc velmi snadno čistí: stačí sejmout horní část, která je pomocí klipů připevněna k vaničce, a poté ji umýt např. ve sprše. Přední dvířka naopak umožňují rychlé a snadné každodenní krmení vašeho domácího mazlíčka

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Barva:
Šedý
Rozměry (cm):
80x43x33
Značka:
ZOLUX
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.