Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

JOSERA Light & vital 5x 900 g

Značka: AQUAEL
50603
522 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 131 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Krmivo pro psy se sklonem k tloustnutí, trpící nadváhou nebo obezitou.

Krmivo kompletní, suché, s nízkým obsahem tuku, vysokým obsahem bílkovin a hrubé vlákniny, tj. tzv. střevní balast. Přídavek L-karnitinu urychluje trávení a podporuje činnost srdce. Při správném krmení a poskytování denní dávky pohybu psům krmivo pomáhá snižovat tělesnou hmotnost a udržovat tu požadovanou. Krmivo bylo speciálně vyvinuto pro psy se sklonem k tloustnutí, trpící nadváhou nebo obezitou. Díky nízkému obsahu tuku a vysokému obsahu bílkovin a hrubé vlákniny napomáhá jídlo ke snížení tělesné hmotnosti a udržení požadované tělesné hmotnosti. Za připomenutí také stojí, že jídelníček je vhodné vhodně doplňovat pohybem – ten je v boji s nadváhou zásadní. Krmivo navíc obsahuje L-karnitin, který urychluje trávení a podporuje činnost srdce. Vysoký obsah bílkovin a hrubé vlákniny, tzn. střevní balast, činí jídlo plnohodnotným a podporuje trávení.

Složení :

Drůbeží moučka (drůbež 12,8 %, kachna 15,0 %); celozrnná kukuřice; rýže; řepné řízky; drůbeží tuk; hydrolyzovaný drůbeží protein; minerály; čekankové jídlo

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
4.5
Produktová řada:
JOSERA Light&Vital
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
AQUAEL

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Speciální požadavky:
Nadváha

Složení

Bílkoviny (%):
29
Druh bílkovin:
Drůbeží
Metabolická energie (%):
3163
Fosfor (%):
0.75
Tuky (%):
7.5
Vápník (%):
1.2
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.