Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Francodex šampon proti vypadávání chlupů 250 ml

Značka: FRANCODEX
47534
174 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 44 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Šampon proti vypadávání chlupů je ideální pro období línání

Šampon je vhodný zejména pro zvířata s problémy se srstí, protože zabraňuje jejímu vypadávání. Komplex vitamínů s velkým množstvím vitamínu E a esenciálních mastných kyselin stimuluje metabolismus vlasů.

Vyživuje: Díky živinám je srst hladká a snadno se rozčesává.

Použití:

Před použitím protřepejte. Zvíře důkladně navlhčete vlažnou vodou, naneste malé množství šamponu, vmasírujte do srsti a kůže, aby se pěna rovnoměrně rozprostřela. Nechte několik minut působit a poté důkladně opláchněte. Opakujte a setřete.

Opatření a kontraindikace:

Pro vnější použití - Nepolykejte - Nedovolte požití - Po aplikaci šamponu na kůži zvířete si umyjte ruce. Zabraňte kontaktu s očima - Pokud se výrobek dostane do očí nebo úst, vypláchněte je velkým množstvím vody

Uchovávejte mimo dosah dětí

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Objem (ml):
250
Značka:
FRANCODEX
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.