Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

FLEXI New Leon S automatické vodítko 5 m, žluté

Značka: FLEXI
44714
303 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 76 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Dokonalé vodítko pro vašeho domácího mazlíčka

Originální automatické vodítko FLEXI má jedinečný, patentovaný, high-tech pružinový systém a mnoho dalších chráněných inovací. Inovativní technická řešení, pohodlná manipulace, vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování - to jsou vlastnosti, které tvoří dokonalost tohoto vodítka. Vodítko FLEXI se vyznačuje kvalitou, funkčností, bezpečností a moderním designem. Reflexní vodítko FLEXI New Classic NEON v neonové barvě zvyšuje bezpečnost při procházkách za soumraku a v noci. Rukojeť vodítka i páska jsou jasně barevné. Vodítko je odolné vůči nečistotám a díky speciálnímu navíjecímu mechanismu se netáhne po zemi. Rukojeť vodítka je vyrobena z antialergického materiálu, který neumožňuje vyklouznutí z ruky. Lehký kapesní formát vodítka umožňuje pohodlnější chůzi. Vodítko je určeno pro psy o hmotnosti do 15 kg Vodítko je kompatibilní s příslušenstvím FLEXI: Multi Box - nádoba na pamlsky nebo kapsičky na hovínka, lampa.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Barva:
Žlutá
Velikost mazlíčka:
Malá plemena
Značka:
FLEXI
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.