Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Filtr Aquael Multi Kani 800 venkovní a vnitřní filtr

Značka: AQUAEL
1751
1073 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 268 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Univerzální filtr MULTICANI

Filtr MULTIKANI lze použít v malých i větších akváriích díky jeho jedinečné konstrukci, která umožňuje rozšíření na velikost odpovídající větším akváriím. Výrobek má podobu válcovité nádoby opatřené víkem s uzavíracími ventily. Nádoba je standardně naplněna filtračním médiem. Je vybaven externím sacím čerpadlem, které umožňuje práci i ve velmi mělké vodě, např. v nádržích s vodními želvami. Hlavní těsnění filtrů MULTIKANI jsou vyrobena ze speciálního silikonu, který navíc zaručuje těsnost zařízení. Filtry MULTIKANI lze mezi sebou spojovat lineárně tak, že tvoří sloupce, a sériově tak, že tvoří sady sloupců. Tímto způsobem můžeme postupně zvyšovat kapacitu filtračních médií ve filtru.

Jak moc mohu filtr přizpůsobit akváriu?

Lze integrovat až 8 kontejnerů! Díky tomu může filtr efektivně pracovat jak ve 20litrovém, tak ve 300litrovém akváriu. Zařízení je poháněno nezávislým čerpadlem o výkonu 650 l/h, které lze instalovat uvnitř i vně akvária. Díky takovému řešení lze filtrační nádoby umístit nejen pod akvárium, ale také vedle něj nebo dokonce nad hladinu vody.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtr

Parametry

Filtrační materiál:
Houbička, zeolit
Výkon (W):
8
Záruční doba:
2 roky
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
650
Objem akvária (l):
20-320
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.