Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

FARMINA Vet Life Diabetic redukce hmotnosti granule pro dospělé psy s diabetem 12 kg

Značka: FARMINA
50376
1966 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 492 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Omezené množství sacharidů

Receptura krmiva byla vyvinuta tak, aby omezila množství sacharidů v denní stravě našich náročných čtyřnožců. Vyznačuje se také vyšším množstvím rozpustné vlákniny, která je zodpovědná za regulaci uvolňování živin z potravy v trávicím traktu a pomáhá psovi dosáhnout pocitu sytosti, což podporuje hubnutí.

Receptura pro velmi náročné čtyřnožce

K tvorbě krmiva pro psy s cukrovkou se používají vysoce kvalitní suroviny, aby byla možná účinná nutriční regenerace čtyřnožců oslabených onemocněním. Díky nízké energetické hustotě a vysokému obsahu bílkovin a vlákniny lze krmivo úspěšně podávat při léčbě obezity u mladých psů.

Složení:

sušené kuřecí maso, špalda, hydrolyzované živočišné bílkoviny, sušená celá vejce, oves, sušená řepná dužina, hrachová vláknina, sušené rybí maso, živočišný tuk, lněné semínko, rybí tuk, fruktooligosacharidy, mannan oligosacharidy, chlorid draselný Chlorid sodný, uhličitan vápenatý, monofosfát vápenatý, psyllium, glukosamin, chondroitin sulfát, extrakt z měsíčku lékařského
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
12
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
FARMINA

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Speciální požadavky:
Cukrovka
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.