Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

DOLINA NOTECI Premium Pure Jehněčí 800g

Značka: DOLINA NOTECI
48308
85 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 21 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Dolina Noteci Premium Pure Lamb 800 g - mokré krmivo pro psy všech plemen

Mokré krmivo pro psy Dolina Noteci Premium Pure Lamb 800 g je bohatým zdrojem aminokyselin, které jsou nezbytné pro správnou funkci zástupců všech plemen. Základem složení je jehněčí maso a doplňky stravy určené k zásobení organismu minerály a vitamíny. Výrobek je monoproteinový, což znamená, že je ideální pro eliminační dietu. Můžete jím krmit psy s citlivým trávicím systémem, stejně jako domácí zvířata trpící potravinovou intolerancí a alergiemi. Výrobek lze podávat psům malých, středních i velkých plemen v odpovídajících denních dávkách. Mokré krmivo lze podávat také jako doplněk k suchým kroketám. Krmivo bude díky své chutnosti vhodné i pro vybíravé psy.


Složení: 65 % jehněčího masa (plíce, játra, žaludky, jícen), jehněčí vývar, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, tripolyfosforečnan sodný.Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.8
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
DOLINA NOTECI

Určení

Životní fáze:
Dospělý

Složení

Bílkoviny (%):
10
Druh bílkovin:
Jehněčí
Fosfor (%):
0.25
Tuky (%):
6
Vápník (%):
0.3
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.