Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Dolina Noteci Premium Rabbit v sáčku s brusinkami, vhodné pro dospělé psy 500 g

Značka: DOLINA NOTECI
48251
Kontaktujte nás pro cenu

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Značka Dolina Noteci PREMIUM je určena majitelům psů, kteří dbají na vyváženou a plnohodnotnou stravu svých mazlíčků, a hledají tak krmivo nejvyšší kvality.

Náš produkt tvoří vyrobeno pouze z pečlivě vybraných ingrediencí procházejících vícestupňovým procesem. Dolina Noteci PREMIUM je značka dostupná pouze v těch nejlepších zverimexech, proto doufáme, že plně uspokojí očekávání těch nejnáročnějších zákazníků a jejich mazlíčků.

Krmivo je zvláště cenný zdroj aminokyselin, lysinu a fenylalaninu. Vysoký obsah lysinu v králičím mase navíc zvyšuje obsah esenciálních aminokyselin s velmi významným dopadem na většinu procesů v těle. Obsah selenu a železa navíc hraje důležitou roli při stimulaci obranných funkcí organismu. Plody brusinky a semena psyllia stimulují správný průběh trávicích procesů a frekvenci vyprazdňování.

Složení:

vepřové maso 25 % (vepřové maso, jícen, srdce), vývar, hovězí maso 22 %, (plíce, žaludky, vemeno), králík 15 % (játra), brusinky 4 %, vejce 3 %, uhličitan vápenatý, tripolyfosfát sodný, lněný olej 0,2 %, semena psyllia, chlorid draselný
Otázky a odpovědi (FAQ)
Pro jakého mazlíčka:
Pies
Druh:
Krmiva

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
0.5
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
DOLINA NOTECI

Určení

Životní fáze:
Dospělý

Složení

Bílkoviny (%):
11
Fosfor (%):
0.25
Tuky (%):
6
Vápník (%):
0.3
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.