Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

COMFY Pinocchio dřevěné stelivo hrudkující pelety 7 l

Značka: COMFY
45252
231 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 58 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
COMFY Pinocchio Pellet Clumping - přírodní stelivo pro kočky a hlodavce 7 l

COMFY Pinocchio Pellet Clumping stelivo je vyrobeno ze 100% jehličnatého dřeva a přírodního pojiva. Stelivo je ve formě pelet, které dobře hrudkuje a je extrémně savé. Je to biologicky odbouratelný produkt, který je dobrý pro životní prostředí. Charakteristickým znakem steliva COMFY Pinocchio Pellet je nepřilnavost ke srsti, díky čemuž je ideální pro dlouhosrstá plemena. Stelivo nemá žádné další vůně, což je výhodné pro alergiky. Pro použití podestýlky COMFY Pinocchio Pellet nasypte do podestýlky vrstvu o tloušťce 3-5 cm a rovnoměrně ji rozprostřete po celém povrchu. Každý den odstraňujte nečistoty z odpadkového koše a shluky steliva. Přibližně po měsíci používání se doporučuje vyprázdnit celou podestýlku a důkladně ji umýt, poté podestýlku naplnit novou podestýlkou.

0

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Dřevěný

Parametry

Možnost spláchnutí do WC:
Ano
Objem (ml):
7000
Značka:
COMFY
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.