Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar ochranný voňavý obojek pro malá plemena

Značka: BEAPHAR
50588
Kontaktujte nás pro cenu

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Přírodní voňavý obojek Beaphar

Ochranný voňavý obojek Beaphar vděčí za své vlastnosti směsi přírodních esenciálních olejů. Působí jako odstrašující prostředek proti všem druhům hmyzu a škůdců, jako jsou blechy, komáři, klíšťata nebo pakomáři. Bylinná a vysoce aromatická vůně obojku Beaphar je zároveň příjemná jak pro čtyřnohého mazlíčka, tak pro jeho opatrovníka.

Obojek Beaphar má vlastnosti, které ovlivňují komfort života psa.

Hlavním úkolem ochranného pachového obojku Beaphar je samozřejmě vytvořit neviditelnou bariéru mezi vaším čtyřnohým mazlíčkem a hmyzem. Kromě toho má také řadu vlastností, které ovlivňují pohodlí jeho každodenního života. Mimo jiné má zklidňující účinek na pokožku podrážděnou nebo pokousanou škůdci. Účinně také zabraňuje nadměrnému škrábání psa. Aromatické vůně zaručují nepřetržité působení až po dobu čtyř měsíců. Ochranný voňavý obojek pro psy může sloužit jako podpora při používání kapek, ale také jako dobrá alternativa k těmto přípravkům. Při rozhodování o použití takového obojku je důležité mít na paměti, že by měl být přizpůsoben krku psa. Doporučujeme ponechat prostor široký asi dva prsty.

Jak používat

Rozbalte obojek, nasaďte jej na krk a zapněte tak, aby obojek odpovídal velikosti zvířete. Doporučuje se ponechat mezeru o šířce dvou prstů. Přebytečný konec odřízněte. U mladých zvířat je důležité brát v úvahu neustálý růst a zajistit, aby bylo možné obojek pravidelně zvyšovat.
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.