Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar No Stress Spot on 3x 0,4 ml zklidňující kapky pro kočky

Značka: BEAPHAR
50823
196 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 49 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

No Stress Spot On úleva pro kočky s problémy s chováním

Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete přípravek aplikovat jednou týdně. Aplikuje se pipetou na kůži mezi ušima. Měl by začít působit do hodiny po aplikaci. Pokud kočka například zmokne při dešti, je třeba přípravek aplikovat znovu, protože jeho účinek se výrazně sníží.

Výhody kapek No Stress Spot On

Už žádné poškrábané rohy pohovky nebo otravné mňoukání. Díky kapkám bude vaše kočka mnohem klidnější a jemnější. Je to také řešení, jak zabránit označování míst v bytě močí. Je to také vynikající způsob, jak zkrotit agresivní a nedomestikovaná zvířata. Přípravek pomůže také v situacích, kdy kočka potřebuje zvládnout úzkost způsobenou cestou autem, návštěvou veterináře nebo ohňostrojem. Pro našeho firemního kamaráda Mraua se kapky také osvědčily jako záchrana ve stresových chvílích!

Řešení pro úzkostné kočky

Kočky si na rozdíl od psů jdou svou vlastní cestou a mají své vlastní nálady. Navíc nereagují na povely a nechápou, co je to trest. Pokud majitel na zvíře křičí, zvíře si neuvědomuje, že udělalo něco špatného. Proto jsou správným řešením problematického chování kočky uklidňující kapky, které neposlušné zvíře uklidní, aniž by ho za jeho špatné chování zbytečně trestaly. Kočka se uklidní, bude slušná a my budeme klidní, protože budeme vědět, že nebude dělat nepořádek a nikomu neublíží.
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
BEAPHAR

Určení

Životní fáze:
Všechny
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.