Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar No Stress Diffuser Starter Pack Dog - 30 ml

Značka: BEAPHAR
50830
269 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 67 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Už žádný stres

No Stress Calming Diffuser Dog je dokonalým řešením pro uklidnění nervů vašeho psa. Snižuje stres a problémy s chováním díky uvolňování přírodních výtažků z kozlíku lékařského, který je známý svými uklidňujícími vlastnostmi. Pomáhá snižovat problémy, jako je nadměrné štěkání, destruktivní chování, značkování močí, ale i adaptační poruchy a neochota k interakci.

Dlouhodobý účinek

Elektrický difuzér s náplní poskytuje pohodu a klid psům všech plemen a věkových kategorií po dobu 4 týdnů. Difuzér je ideální pro stresové situace, jako jsou: - Příchod dalšího domácího mazlíčka do domácnosti - Stěhování - Bouřky - Ohňostroje

Jak používat:

Odšroubujte a vyjměte zátku z kazety. Našroubujte kazetu do difuzéru a zapojte ji do elektrické zásuvky. Po použití vyjměte kazetu ze zásuvky, aniž byste ji vyšroubovali (s výjimkou výměny). Nepřipojujte difuzér bez kazety nebo když je prázdný. Výrobek je určen pro místnost o velikosti 50 m2. Optimální účinnosti se dosáhne připojením zařízení v blízkosti místa, kde se pes obvykle zdržuje. Plné aktivity je dosaženo hodinu po připojení.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.