Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar gel na zubní kartáčky pro psy a kočky 100 g

Značka: BEAPHAR
15374
169 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 42 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Gel na zubní kartáčky s masovou příchutí

Společně s Mrauem jsme se rozhodli použít inovativní řešení gel na čištění zubů Beaphar. Bakterie a bílkoviny ze zbytků krmiva se hromadí na povrchu zubů psů a koček ve formě bakteriálního plaku. Tento zbytek se nasytí sloučeninami vápníku a vznikne zubní kámen. Gel Beaphar s masovou příchutí obsahuje speciální enzymy, které zabraňují tvorbě bakteriálního plaku a zubního kamene a zajišťují příjemný a svěží dech vašeho domácího mazlíčka. Díky masité chuti gelu jej psi i kočky mnohem lépe přijímají.

Aplikace gelu Naneste gel Beaphar v tenké vrstvě podél zubů psa nebo kočky, začněte vzadu a postupujte směrem dopředu. Aplikace je velmi snadná, protože gel není třeba nanášet nijak přesně váš mazlíček si ho rovnoměrně rozetře po celé tlamě jazykem. Max otevírá ústa už při pomyšlení na příjemnou masitou chuť tohoto gelu a my jsme rádi, že se nám ho konečně podařilo přesvědčit, aby se o své zuby pravidelně staral.
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.