Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar Care + 1,5 kg - granule pro králíky

Značka: BEAPHAR
50686
Kontaktujte nás pro cenu

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Složení krmiva Beaphar Care+ bylo speciálně vybráno tak, aby vašemu králíkovi poskytovalo vyváženou stravu. Náš mazlíček Max dobře ví, že zdravá strava je základ. Díky obsahu prospěšných živin přispěje ke zlepšení zdraví a udržení vašeho domácího mazlíčka ve skvělé kondici. Vitamín C ovlivňuje správnou funkci imunitního systému a předchází tak různým onemocněním. Kromě toho hraje vitamín A velmi důležitou roli při vidění, takže aby se předešlo očním chorobám a suchosti rohovky u králíků, mělo by se mu ve stravě poskytovat dostatečné množství. Omega 3 a 6 kyseliny mají příznivý vliv na srdce a cévy.

Příznivý vývoj

Minerály v chelátové formě zabraňují nebezpečnému předávkování a přispívají ke správnému vývoji králíka. Extrakt z juky, který je součástí složení, pomáhá neutralizovat často nepříjemný a značně nepříjemný zápach zvířecích výkalů. Díky vhodné tvrdosti má krmivo vliv na správné obrušování zubů. Pečlivě vybrané ingredience nejvyšší kvality dodají vašemu milovanému mazlíčkovi energii, vitalitu a lesklou, zdravou srst.

Složení:

hrubý protein 16%, hrubé oleje a tuky 3%, hrubá vláknina 22%, hrubý popel 4,8%, vlhkost 9,2%, vápník (ca) 0,67%, fosfor (p) 0,39%, sodík (na) 0,2%, hořčík (mg ) 0,27 %, draslík (k) 0,66 %.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Krmivo

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
1.5
Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.