Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Automatické vodítko FLEXI GIANT NEON páska XL 8 m

Značka: FLEXI
43424
866 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 217 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Dokonalé vodítko pro vašeho mazlíčka

Originální natahovací vodítko FLEXI se vyznačuje jedinečným, patentovaným, high-tech pružinovým systémem a mnoha dalšími chráněnými inovacemi. Inovativní technická řešení, pohodlné ovládání, kvalitní materiály a precizní zpracování jsou vlastnosti, díky kterým je toto vodítko dokonalé. Vodítko FLEXI se vyznačuje kvalitou, funkčností, bezpečností a moderním designem. Natahovací vodítko FLEXI GIANT NEON XL páska 8m vybavené reflexními prvky (páska, knoflíky) zvyšuje bezpečnost při procházkách za šera a v noci. Vodítko je odolné vůči nečistotám, díky speciálnímu navíjecímu mechanismu netáhne po zemi. Rukojeť vodítka je vyrobena z antialergického materiálu, který zabraňuje vyklouznutí z ruky. Vodítko určené pro velké impulzivní psy. Vodítko není kompatibilní s FLEXI příslušenstvím: Multi Box, Led Lighting System (baterka).

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Velikost mazlíčka:
Velká plemena
Značka:
FLEXI
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.