Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

AQUAEL Super Maxi náplň do houbičky

Značka: AQUAEL
34159
399 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 100 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Vysoce kvalitní patrona do jezírkových filtrů

AQUAEL Super Maxi Sponge Cartridge - dokonalá mechanická a biologická filtrace vody AQUAEL Super Maxi Sponge Cartridge je vysoce kvalitní patrona do jezírkových filtrů, která zaručuje efektivní mechanickou filtraci vody . Houba matka také poskytuje prostředí pro prospěšné nitrifikační bakterie, které zajišťují biologickou filtraci vody. Díky tomu má uživatel jistotu, že jeho jezírko bude vždy čisté a zdravé pro ryby a další vodní organismy. Náplň s houbou AQUAEL Super Maxi se snadno používá – stačí ji umístit do filtru a pravidelně vyměňovat, nejlépe před každou sezónou. Zajistíme tak kontinuitu filtrace a správnou kvalitu vody. Složení produktu: houbová filtrační vložka

0

0

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
AQUAEL
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.