Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Aquael Platinium Heater 200W ohřívač akvária

Značka: AQUAEL
57504
538 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 135 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Lepší než zlato

Ohřívače jsou vybaveny intuitivním způsobem regulace (systém ONE TOUCH), chladičem a vestavěným elektronickým teploměrem. Každá položka je počítačově testována v laboratoři AQUAEL. Plně elektronický termostat znamená, že ohřívače nemají – jako dříve dostupné na trhu – mechanické kontakty nebo jiné pohyblivé části náchylné k opotřebení. Mohou tak bezporuchově fungovat po mnoho let a zajistit optimální tepelné podmínky v akváriu. Řada PLATINIUM HEATE zahrnuje 8 modelů s výkonem 25 až 300 W.

Podrobné údaje

Ohřívač je regulován mimořádně pohodlným ONE-TOUCH systémem skládajícím se z jediného tlačítka. LED diody indikují aktuální a naprogramovanou teplotu. Elektronický termostat pracuje s výjimečnou přesností (+/- 0,4° C), udržuje konstantní teplotu v akváriu, což zajišťuje tepelný komfort i pro nejcitlivější druhy akvarijních zvířat. Rozsah regulace teploty je v rozmezí 20 až 33 °C, což umožňuje použití ohřívače k léčbě mnoha onemocnění ryb, včetně tzv. „rybí neštovice“.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
AQUAEL
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.