Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

AQUAEL Dome pro ventilátor 3 plus filtr

Značka: AQUAEL
15096
42 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 11 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Komole filtru

AQUAEL Ventilátor 3 plus kryt filtru je vynikající volbou pro každého akvaristu. Tato kupole byla speciálně navržena pro filtr ventilátoru 3 plus, který se vyznačuje tichým chodem a vysokou účinností. Kopule je výborným krytem filtru a umožňuje efektivní zachycení nečistot z akvarijní vody. Voda je díky ní čistší a ryby a rostliny v akváriu mají lepší podmínky pro život. Kopule filtru ventilátoru 3 plus je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který zajišťuje její životnost a odolnost proti poškození. Kopule se snadno sestavuje a demontuje, takže čištění je jednoduché a rychlé. Kopule má také speciální mřížku, která zabraňuje náhodnému vtažení ryb nebo jiných malých organismů.

0

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Kupolka

Parametry

Značka:
AQUAEL
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.