Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Aquael Carbomax Plus (N) – kartuše (1 litr) pro filtraci vody

Značka: AQUAEL
1780
130 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 33 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Charakteristika:

CarboMAX Plus je vyroben z vysoce kvalitního aktivního uhlí, které má vynikající absorpční vlastnosti, díky nimž pohlcuje rozpuštěné toxické látky z vody. Díky pečlivě vyvinuté technologii odprašování má kazeta podobu odolných granulí bez prachu. Přípravek odstraňuje z vody barevné látky a obnovuje její krystalickou čistotu, absorbuje zbytky léků a jiných chemických přípravků a neutralizuje ionty těžkých kovů spolu s chlorem obsaženým ve vodovodní vodě, takže je užitečný pro akvaristické účely.

Jaká je kapacita?

Jeden sáček přípravku CarboMAX Plus se doporučuje pro nádrž o objemu 150l. Používá se také v případě zabarvení akvarijní vody a po léčbě ryb chemickými přípravky.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtrační vložky

Parametry

Značka:
AQUAEL

Určení

Určení:
Filtr
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.