Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Aquael Bioceramax 1600 1l (N) keramická vložka pro biologickou filtraci vody 1litr

Značka: AQUAEL
1779
217 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 54 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Jak funguje?

BioCeraMAX 1600 je určen k biologické filtraci vody ve sladkovodních a mořských akváriích, paludáriích, akvateráriích a teráriích. Kuličky jsou vyrobeny z jemného spékaného skla a poskytují mimořádně velkou filtrační plochu - 1600 m2. Účinná filtrace vody je častým problémem, proto byla vytvořena patrona ve formě kuliček, která usnadňuje usazování pozitivních nitrifikačních bakteriálních kmenů z rodů Nitrosomonas a Nitrobacter ve vnitřních otvorech. Jsou nepostradatelné, protože oxidují pro ryby nebezpečné sloučeniny - amoniak (Nitrosomonas) a dusitany (Nitrobacter) do formy dusičnanů.

Jak dlouho vydrží náplň?

Kazetu BioCeraMAX 1600 lze používat velmi dlouhou dobu bez výměny, avšak v důsledku drcení dochází k jejímu pomalému a postupnému opotřebení, což snižuje její účinnost. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje každých 6-12 měsíců vyměnit přibližně 1/3 kazety za novou.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtrační vložky

Parametry

Značka:
AQUAEL

Určení

Určení:
Filtr
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.