Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Aquael Aerátor Oxypro 150 provzdušňovač pro akvárium

Značka: AQUAEL
1877
808 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 202 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Komfort používání

Speciální konstrukce elektromagnetu a dvojitá stěna krytu zajišťují tichý provoz zařízení. Veškeré vibrace tlumí jeho těleso složené z několika nezávislých přesně spojených prvků. Potlačují nejen hluk, ale i vibrace, díky čemuž je OXYPRO QUIET nejen tichý, ale také nemění svou polohu v důsledku vyzařovaných vibrací (což je případ mnoha modelů perlátorů).

Jeden výrobek - mnoho výhod

Maximální účinnost zařízení je až 150 l/h. Lze ji snadno regulovat pomocí velkého ergonomického knoflíku, který přizpůsobuje intenzitu provozu provzdušňovače OXYPRO potřebám daného akvária. Zařízení dokáže čerpat vzduch až do hloubky 2 metrů pod hladinou. Tento provzdušňovač je ideálním řešením pro akvaristy, kteří si cení vysokého komfortu obsluhy zařízení a vysoké kvality zpracování, protože provzdušňovač OXYPRO byl navržen speciálně pro tyto akvaristy. Dvojité průhledné tělo, přes které je vidět vnitřek přístroje i pracovní membrána, mu dodává moderní vzhled. Má také extrémně nízkou spotřebu energie, která činí pouhé 2 W.

Určeno pro nádrže na vodu o objemu 20-150 l

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Čerpadla

Parametry

Výkon (W):
2
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
150
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.