Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Akvarijní kaskádový filtr Aquael Versamax FZN-3

Značka: AQUAEL
1770
909 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 227 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Použití:

Filtr je určen k čištění a provzdušňování vody v mořských akváriích a nanoakváriích o objemu 80-300 l. Vysoký výkon zajišťuje intenzivní filtraci vody v akváriu, přičemž zabírá velmi málo místa. Je velmi tichý a snadno se ovládá. Kapacitu filtru lze nastavit pomocí knoflíku na horní straně filtru, aniž byste si namočili ruce. Houbové náplně jsou vyrobeny ze speciální houby bez fenolu, na které se obzvláště snadno vyvíjejí bakteriální kultury, které jsou zodpovědné za odstraňování organických nečistot z akvária. To zaručuje kromě účinné mechanické filtrace také vynikající biologickou filtraci. Každý filtr se skládá z krytu filtru, přepadové jednotky a zásobníku filtračních médií s houbovou kazetou. Filtr VERSAMAX se vyznačuje naprostou těsností, protože celá filtrační nádoba je tvořena jediným dílem.

Snadné použití

Zavěste filtr na stěnu akvária, přičemž sací trubku umístěte dovnitř akvária a tělo čerpadla ven. Pro spuštění naplňte filtrační nádobu vodou a poté zasuňte zástrčku přívodního kabelu do síťové zásuvky. Správně nainstalovaný filtr krátce po zapnutí vysaje vzduch ze sacího systému a začne čerpat vodu z akvária. Výkon čerpadla lze nastavit v širokém rozsahu pomocí knoflíku na horní straně přepadové jednotky. Voda je nasávána čerpadlem ze spodní části akvária, protéká přes filtrační vložky a poté je vlévána zpět do akvária. Filtrační klece umožňují snadnou výměnu filtračních kazet. Výkon filtru lze nastavit pomocí knoflíku na horní straně přepadové jednotky. Úhel filtru lze nastavit pomocí knoflíku.

Technické údaje:

Objem akvária [L]: 80 - 300 Výkon [W]: 9,8 Kapacita [l/h]: 1200

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtr

Parametry

Filtrační materiál:
Houbička
Rozměry (cm):
28.8 x 16 x 23.5
Výkon (W):
9.6
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
1200
Objem akvária (l):
80-300
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.